spot_l

TONEELKRING SALVATOR
WIEZE
Wapen

  

 



Verleden heden toekomst

Dit is de lijst van de stukken die we tot nu speelden :
klik op de naam van het stuk om het fotoboek ervan te zien


2013 - 03
2012 - 12
2012 - 03
2011 - 12
2011 - 03
2011 - 01
2010 - 03
2009 - 12
2009 - 03
2008 - 12
2008 - 04
2007 - 12
2007 - 03
2006 - 12
2006 - 03
2005 - 12
2005 - 03
2004 - 12
2004 - 03
2003 - 12
2003 - 03
2002 - 12
2002 - 04
2001 - 12
2001 - 03
2000 - 12
2000 - 04
1999 - 12
1999 - 04
1999 - 03
1998 - 11
1998 - 03
1997 - 12
1997 - 03
1997 - 01
1996 - 03
1995 - 12
1995 - 03
1994 - 12
1994 - 03
1993 - 12
1993 - 03
1992 - 12
1992 - 03
1991 - 11
1991 - 03
1990
1990
1989
1989
1988
1988
1987
1987
1986
1986
1985
1985
1984
1984
1983
1983
1982
1982
1981
1981
1980
1980
1979
1979
1978
1978
1977
1977
1976 - 12
1976
1975
1975
1974 - 12
1974
1973
1973
1972
1972
1971 - 12
1971
1970 - 03
1969 - 03
1967 - 12
1967
1966 - 12
1966
1965
1965
1964 - 12
1964 - 03
1963 - 12
1963
1962
1962 - 02
1961
1961
1960
1959 - 12

Heuvels van blauw
De dochter van Calamity Jane
Harold en Maude
Een dag uit de dood van Piet Snot (jury - 3de categorie)
De vossenjacht
De wesp
Mankie Billy
Na de regen
Harlekijn, noch knecht noch meester !
De dwaasheid heeft haar eigen recht
Poetsman
Trojaanse vrouwen (jury - 2de categorie)
Dameshandwerk / Wonderbaarlijke nacht
Rust en vrede
4 zusters
Djef's vrouwen
Albertine in 5 tijden
De bloemen, de vogels, de gruwel
Beroeps afdeling metaal
Passiespel
Het geiteneiland (jury - 3de categorie)
Verwarringen
Jimmy Dean, kom terug Jimmy Dean
Ontkoppeld
Vrouwen op de rand van...
Het huis van Bernarda Alba
De nonnen van Navarone
Een vrouw voor Tobias
Agnes van God (jury - 1ste categorie)
De minister en het maffiameisje (Varennes 2000)
Het moeizame liefdesleven van Attila Gallop
Bed-side Story
Agnes van God
Pak in, stap uit
De bittere tranen van Petra von Kant
Moeder Dikta
Voor het Variete
The Rose Garden
Saint-Emilion (jury - 3de categorie)
Kom op voor de Neushoorn
Zwijg kleine
Onder Ons
Hercules
Leer het mij Celine
De Computerbruid
Misdaad aan het Meer (jury - 3de categorie)
Lieve Sylvester
De Erfgename
Mireille
Acht vrouwen
De Moeder van David S.
Een Parel van een Meid
Wij gaan naar Benidorm
Het Poppenhuis (jury -  3de categorie)
Op leven en dood
Tante Jutta
Vader Zit op Rozen
De lege Cel
Het Pleintje
Greenwich
En waar de ster bleef stille staan
Een Engel kwam voorbij (jury - 2de categorie)
Blaise
Heilige Vlam
Cara´bische Zee
Doodsimpel
Daar gaat de Bruid
Middernachtzon  (jury -  4de catergorie)
Schandaal in Parijs
Het Vonnis
De Mirakelmakers
Ninotchka
Het Souterrain
Boeing - Boeing
De Bossen zingen hun Lied
Bemoeial
Antigone
Ik ben er ... en blijf er
Een meisje om te stelen
De Erfgename
De Herbergierster
Pension "Les Crevettes"
De laatste Halte
De Meesterknecht
De Man op de eerste rij
Verloren Dorp
't Pantoffeltje
Familieproblemen
De Beunhaas
De vreemde gast
De avond van de zevende juli
Zeg het niet aan Mathilde
De Stijfkop
Achter De Muur
De Voetbalkoning
Vier mannen en een meisje in 't Witte Paard
En waar de Ster bleef stille staan
De Familie Hegershuizen
Welkom Freule
De Stroom
Willy's Trouwdag
En de Bossen zingen hun Lied
Gezworen Kameraden
Onder valse Vlag







webmaster@toneelsalvator.be
c by BODICOM